Telif Hakkı

Telif Hakkı

Yayın Hakkı Notu

Bu sitedeki dosyaların bazıları ziyaretçi ve üyeler tarafından sitede yayınlanması için sitemize mail gibi çeşitli yollardan gönderildiği gibi üyelerimiz tarafından da bizzat sitemize yüklenmiştir.

Diğer dosyalar ise sadece bilgi vermek amacıyla iyi niyetle sunulmaktadır ve dosya indiren veya içerikleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir. Sitemiz ticari bir amaç gütmemektedir.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.

Tarihsinifi.com Deneme Sınavı içerisinde yayımlanan sorular çıkmış ÖSYM ve MEB sorularında oluşmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmette kullanıcılardan hizmet bedeli olarak herhangi bir ücret istenmektedir. Bu alanda kullanılan sorular içerisinde size ait olduğunu tespit ettiğiniz soruları bize bildirdiğinizde ilgili içerik en geç 24 saat içerisinde ilgili soruyu sistemden kaldırıyoruz.

Dosya sahibinin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait içerik veya dokümanları sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz.

Tarihsinifi.com ‘a içerik gönderen kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, söz konusu ziyaretçilerin Tarihsinifi.com  ‘de yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.

Tarihsinifi.com sitemizin içerisinde yer alan forum bölümümüzde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir.

Tarihsinifi.com de yer alana ve telif hakkı ihlaline neden olana bir içeriği, dosyayı, kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

Bu Sayfadaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir.

Web sitemiz tamamıyla eğitim – öğretim adına ücretsiz olarak hizmet etme gayreti içindedir. Size ait olduğunu düşündüğünüz; yazılı ve görsel, video vb eser var ise lütfen bizimle iletişime geçin, ilgili yayınları en geç 48 saat içinde kaldıralım.

Not: İletişim kopukluğu olması durumunda web sitemiz, iletişim kurulamamış olarak varsayacağından sorumluluk kabul etmeyecektir.

Tarihsinifi.com tüm haklarını saklı tutar.

Lütfen Gerekli Durumlarda Bizimle İletişime Geçiniz…

İletişim için: [email protected]

Web e-postası: [email protected]

https://www.facebook.com/groups/cografya.ogretmenlerim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.