1. Dönem Sonu Yapılacak İş ve İşlemler

1.DÖNEM SONU YAPILACAK İŞLER

E-okul sisteminde 1. Dönem ders notlarını (Seçmeli dersler dahil) her dersten 2 not olacak şekilde eksiksiz olarak işledim.
Sürekli devamsız öğrenciler için not girişi v.b hiçbir bilgiyi e-okula işlemedim.
Anasınıfları için Anaokulu Gelişim Raporu doldurdum.(Anasınıfı Öğretmeni)
4,5,6,7. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak Haftalık ders saati 2 veya daha az olan derslerden 2,  haftalık ders saati 2’den fazla olan derslerden ise 3 tane Ders ve Etkinliklere Katılım puanının (Seçmeli dersler dahil) verilmesi işlemini tamamladım.
E-Okul sisteminde bulunan Karne Bilgileri – Öğretmen Görüşünün Şube Rehber öğretmeni olduğum için her öğrenci için ayrı ayrı  ilgili alana doldurdum ve kaydettim.(Sürekli Devamsız Öğrenciler hariç)
E-okul sisteminde Davranış notlarını sadece şube rehber öğretmeni olduğum sınıf için doldurdum.
E-Okul sistemi içerisinde yer alan Okuduğu Kitaplar Sınıf Kitaplığı bölümünü  sınıfım için  oluşturulduktan sonra her öğrencinin okumuş olduğu kitapların bilgisini işledim.
E-Okul Yönetim Bilgi Sistemi Sosyal Etkinlik Modülünde öğrencilerin gerçekleştirdiği(Belirli Gün ve etkinlikler v.b)  Sosyal Etkinliklerini işledim.
Sorumluluğumdaki sınıfın öğrencilerinin takdir/teşekkür durumunu kontrol ettim. Sınırda öğrenci varsa idareye bildirdim.
Sınıf defterlerini kontrol ettim. Eksik kazanım ya da imzaları tamamladım.
Sınıfıma ait Rehberlik dönem sonu faaliyet raporlarının müdür yardımcısına teslim ettim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.